Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka"

zpit-ziemialisiecka-logo
Kategorie
Wydarzenia lokalne Z życia Zespołu

Koncert Noworoczny „Od serca do ucha”

„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka”
Rudolph Giuliani

Koncert Noworoczny „Od serca do ucha” przygotowany przez Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka” w dniu 1 lutego 2018 r. dedykowany był babciom i dziadkom oraz wszystkim seniorom z Gminy Liszki. Młodzi artyści zaprezentowali prawie godzinny program złożony z kolęd i pastorałek oraz polskich tańców narodowych i regionalnych.
Występ dzieci podziwiali: babcie i dziadkowie, seniorzy z Gminy Liszki, rodzice, sympatycy zespołu oraz znamienici goście tj. Pan Wójt Gminy Liszki Paweł Miś a także Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół w Liszkach Pani Małgorzata Baster – Budziaszek. Wszystkim dziękujemy za obecność.

Stowarzyszenie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Lisiecka dziękuje dzieciom za wspaniały występ a także wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie sali, upieczenie ciast, ufundowanie napojów i sprzątanie po zakończeniu koncertu. Szczególnie dziękujemy: Pani Agacie Witalec za wykonanie dekoracji, Panu Krzysztofowi Brzezińskiemu za obsługę nagłośnienia, Pani Kindze Wąsik za uszycie i przygotowanie strojów aniołów, Pani Danucie Lenart za przyszykowanie i opiekę nad wszystkimi strojami zespołu. Pani Aldonie Dymek – dyrektor Szkoły Podstawowej w Liszkach im. św. Jana Kantego oraz pracownikom szkoły dziękujemy za okazaną pomoc.